Na Majorce nie brakuje niezwykłych widoków – to popularna wyspa, która zachwyca pogodą, dziewiczymi plażami, licznymi atrakcjami i modnymi klubami. Wakacje marzeń spędzą tu nawet najbardziej wymagający!

Majorka - wyspa doskonałej pogody i rozrywki

Majorka większości z nas kojarzy się z luksusem, stąd też jej określenie „wyspa dla bogatych”. Wspaniałe kurorty sprawiają, że faktycznie jest to idealna wyspa na wakacje. Cudowna pogoda, piaszczyste plaże i modne imprezy z hiszpańskim temperamentem na El Arenal i Playa de Palma sprawiają, że jest jedyna w swoim rodzaju!

Można do woli wypoczywać na piaszczystych plażach, ale także zaznać kąpieli w krystalicznie przejrzystej wodzie lub wybierając się na wycieczki wzdłuż skalistego wybrzeża. Nie oznacza to jednak, że jest to zakątek jedynie dla singli czy par – Majorka sprawdzi się też na rodzinne wakacje! Zatoka Alcudia będzie w sam raz – tutejsza plaża delikatnie opada do morza, czyniąc ten teren idealny dla najmłodszych turystów.

Warto dodać, że Majorka należy do słynnych i lubianych przez turystów hiszpańskich Balearów.

Niebywale malowniczy zakątek nad Morzem Śródziemnym doprawdy kusi! Na każdej z tych wysp można z łatwością zaplanować cudowny wypoczynek na plażach, ale będzie tu również sporo atrakcji dla miłośników kultury. Nie wolno pomijać też uroków natury i wspaniałych miast, w których czekają zabytki! Wspaniałe krajobrazy, urokliwe wioseczki, imponujące klasztory i zamki, podwodne skarby to tylko kilka przykładów.
(KK)