Majorka to synonim relaksu, ale też dostęp do morza i wspaniałych plaż. Jednak to, co wyróżnia tę hiszpańską wyspę, to życie nocne i możliwość zabawy w najlepszych i najmodniejszych klubach.

Modne kluby na Majorce

Majorka będzie świetnym wyborem, jeśli lubisz spędzać wieczory rozrywkowo. Wspaniałe plaże mogą kusić za dnia, podobnie jak turkusowe morze, ale wieczory na największej wyspie Balearów będą pełne zabawy. Niedaleko znajduje się też Ibiza, królowa życia nocnego – wybierz się na jedną z uroczych wysp.
Majorka każdego roku przyciąga tysiące młodych ludzi z całej Europy, którzy spędzają czas w klubach nocnych aż do rana. Zwykle trzeba poczekać w długiej kolejce, aby wejść do tych najlepszych i najbardziej popularnych.
Jeśli lubicie takie klimaty, omińcie północno-wschodnią część wyspy. Najlepsze kluby w południowo-zachodniej części Majorki, a głównie w El Arenal, Magaluf i stolicy. Palma jest bardzo kolorowa, żywa, energetyczna – tu się w nocy po prostu nie śpi. Wieczorami czynne są nawet restauracje i bary, a ludzie wszędzie tańczą, rozmawiają, piją drinka. Polecamy dzielnicę Plaza Gomila, mniejsze, ale klimatyczne centrum rozrywki.
Wśród dyskotek w Palmie słynna jest m.in. Pacha – często można trafić na występ słynnych DJ-ów. Składa się z aż trzech poziomów. Lubiana jest też El Divino przy nadmorskim deptaku. Spodoba się tu miłośnikom stylu glamour, a lokalni i zagraniczni DJ-e tworzą najlepszą muzykę house i techno. Pamiętajcie też, że wejścia do dyskotek zwykle kosztują!

KKw,fot.stux/Pixabay