Wielu turystów wybiera się na Majorkę skuszonych obietnicą życia nocnego i świetnych imprez. Trzeba przyznać, że jest to jedna z wysp, gdzie te marzenia na pewno można spełnić – podobnie jak też np. na Ibizie.

Rozrywkowa Majorka

Jeśli uwielbiacie spędzać wieczory nie na spacerach po pięknej i zabytkowej Starówce, ale po klimatycznych, popularnych, tradycyjnych lub nowoczesnych klubach, podpowiemy Wam, która część Majorki będzie dla Was idealna, czyli najbardziej imprezowa!
Majorka przyciąga co sezon tysiące turystów. Różnorodne atrakcje w trakcie pobytu warto jednak połączyć. Piękna i piaszczysta plaża wzdłuż miejscowości El Arenal ciągnie się aż przez 4 km – aż do Can Pastilla. Stąd do stolicy, czyli słynnej Palmy, jest jedynie 7 km. Nic dziwnego zatem, że miejsce cieszy się ogromną popularnością wśród miłośników rozrywkowego trybu życia.
Znajdziecie tu – wzdłuż całej promenady – rozmaite kluby, dyskoteki, bary, knajpki, ale też i sklepy. Są czynne do późnych godzin nocnych, ale nie trzeba martwić się o bezpieczeństwo. Poza tym dba o nie Gwardia Królewska. Można też poimprezować niedaleko plaży, gdyż liczne bary i kluby znajdują się tuż obok.
Miejsc dla zainteresowanych życiem nocnym jest więc pod dostatkiem – wyspa hiszpańska oferuje wszystko, czego można oczekiwać. Bary są świetnie wyposażone, gra nowoczesna muzyka, ludzie chcą się pozytywnie pobawić przy ulubionych dźwiękach. Jeśli szukacie konkretnych miejsc, w kolejnym poście przybliżymy kilka wartych – według nas – uwagi.

KKw,fot.ktphotography/Pixabay