Majorka to jedno z tych miejsc, gdzie zabawa trwa zawsze. Wypoczynek, cudowna pogoda i beztroskie chwile gwarantowane! Zobacz, gdzie się wybrać.

Życie nocne i kluby na Majorce

Majorka to popularna wyspa na wakacje położona nad Morzem Śródziemnym.
Każdego roku bije rekordy, przyciągając tłumy turystów. W lecie jest tu wyjątkowo gwarno, ale to bujne życie nocne nadaje wyspie klimatu. Tutaj przybywa się nie tylko po słońce i na plażę, ale także poszaleć – na Majorce nie brakuje miejsc dla miłośników nocnego życia.

Palma. Jak przystało na stolicę, to tu koncentruje się życie – jest mnóstwo miejsc z modnymi klubami nocnymi. Warto wybrać się do Abacanto po szaloną atmosferę, mimo że w… kościelnym designie wnętrza! W barze znajduje się kilka pokoi – każdy inny, z wyjątkową atmosferą. To dziwaczne miejsce nie każdemu przypadnie do gustu, ale jest już kultowe!

Kluby na Majorce


Na wieczorne spotkanie odpowiednia będzie La Lonja, gdzie można podziwiać z tarasu z widoki, delektując się drinkiem i muzyką graną na żywo. Wśród popularnych klubów mieści się też muzyczny Bluesville – coś dla fanów bluesa, a także kameralny Jazz Voyeur – dla preferujących dźwięki jazzu.

Jak wygląda życie nocne na Majorce


Jeśli mowa o życiu nocnym, nie można pominąć Paseo Marítimo, czyli promenady w Palmie. Wzdłuż niej tętnią różne puby, bary, dyskoteki i kluby, gdzie można tańczyć całą noc. Polecamy też 3-poziomowy klub Tito, modny głównie wśród studentów lubujących się w clubbingu, ale i tańcu – tu nie ma wymówek, tu po prostu trzeba tańczyć!